| FlaviusC a întrebat:

Cine știe mai bine, îmi poate spune și mie cu ce se ocupa mai exact un agent de vânzare door 2 door care lucrează pentru Enel? Ce trebuie sa faca el mai exact? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Te duci din usa in usa si ii prezinți omului oferta de la enel, eventual dacă este interesat, ii calculezi suma de bani pe care ar trebui sa o plateasca pe luna la gaz, ii spui avantaje in detrimentul altor firme de gaz, chiar daca nu e adevarat ce zici tu acolo laughing si in final dacă acceptă ii iei datele

1 răspuns:
| Daniel323 a răspuns:

Trebuie sa pacalesti batranei sa faca contract.
Sau sa le furi datele cu diferite pretexte sa le falsifici semnaturile si sa le faci contract.