| LucianR a întrebat:

daca castig la pariuri(eu joc la publicbet) mai mult de 600 de lei pe un bilet mi se trage ceva taxe? cam asa ceva am auzit...

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Cat scrie pe bilet ca ai castig total acea suma o vei primi, este inclusa si taxa de joc in banii aia asa ca primesti cat scrie pe bilet.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Se impoziteaza cind cistigi, nu cind joci. Impozitul e de 28% la tot ce trece de vreo 600 RON.

| VladPetcu a răspuns:

Ti se opreste 15% de obicei asa este.
Funda?

| gojira a răspuns:

Recomand www.5predictii.ro am abonament de 3 saptamana si am scos un profit de 14 milioane pana acum, cu 2 milioane pariati pe fiecare meci.

| extasycash a răspuns (pentru gojira):

Si cat te costa abonamentula asta gojira?