| Vieru_Vlad_2002 a întrebat:

Salutare, de curand am achizitionat un cont de gta v de la cineva pe rockstar, am schimbat mailul si am dat confirm pe mail,
intrebarea este : el poate da recover acum?

3 răspunsuri:
| Iulian_Temporar_Iulian_2002 a răspuns:

Nu... pentru ca el nu are mailul tau.doar daca este posibilitatea de a adauga nr. de telefon, atunci ar putea sa faca asta prin mobil.

| Vieru_Vlad_2002 explică (pentru Iulian_Temporar_Iulian_2002):

A dat recover. Poti sa imi spui cum sa fac sa nu mai dea recover, si nu e nimic cu nr de telefon.

| Iulian_Temporar_Iulian_2002 a răspuns:

Ma gandesc ca are niste intrebari de siguranta, stii, ca atunci cand iti pierzi parola. Poate le gasesti in setari si le schimbi.verifica daca nu a ramas emailul lui acolo(adica sa fie 2 emailuri in cont)... ma gandesc la toate posibilitatile... sau o avea un hack si poate oricand sa isi preia contul, ca doar a fost contul lui.
Oricum, trebuia sa il cumperi legit, sau gel putin de la g2a, nu de la asta. Poate oricand sa te lase cu ochii in soare, el avand banii tai. Noroc!