| Sertisafeti a întrebat:

Salutare! Doresc să deschid un service de reparații telefoane și vânzări accesorii gsm, dar întâmpin o problemă. Am nevoie de calificare și nu știu unde o pot face în afară de Iași. Mă poate ajuta cineva? Sunt dispus să fac cursul în București sau împrejurimi

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Facultate de electronica si telecomunicatii.

| MistarGoGu a răspuns (pentru Bula):

Facultatea de electronica? Pentru un service de telefoane? Ferească sfântul!
De master și doctorat sigur nu are nevoie?

| Bula a răspuns (pentru MistarGoGu):

Depinde ce doreste ce stie si sa repare. tongue

| KovacsB a răspuns:

Iti faci srl si nu-ti mai trebuie calificare.

| MistarGoGu a răspuns:

Dacă ai experienta sunt firme care îți dau certificare după un examen teoretic și unul practic imediat!
Este imposibil ca în ditamai orașul sa nu găsești undeva un curs de electronist ca asta îți trebuie! Sau postliceala de electronica - Telecomunicații

| ManoleBianca05 a răspuns:

OAO-OriceAnuntOnline - www.oriceanuntonline.ro
Postează anunțul tău pe www.oriceanuntonline.ro – rapid, simplu, gratuit! Ai oferte speciale? Promovează-le la cele mai bune prețuri. De la vânzări și imobiliare, la locuri de muncă și servicii – găsești tot ce ai nevoie pe platforma noastră. Nu pierde timpul, postează acum și fă-ți anunțul văzut!