| sangeretec a întrebat:

Salutare (epic) stie careva o modalitate cum poti face ceva maruntis ( bani) pe internet? si rog raspunsuri sincere nu bataie de joc multumesc pentru eventuale raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| andaa89 a răspuns:

Uite pe site-ul acesta faci bani din sondaje, task-uri si clickuri.
http://www.clixsense.com/? 4760603
Nu o sa castigi 2000 $ pe luna cum promit altii dar macar e pe bune. Dovezi de plata gasesti pe forum.Banii ii poti scoate in Paypal dupa 8$. Bafta!

10 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Vinde pe mercador lucrurile de care nu mai ai nevoie.

| rocket a răspuns:

Poti sa te inspiri de pe http://www.Idei-de-afaceri.biz

| TuguiMihai1 a răspuns:

Blogging...
Dar din blogging poti faci bani multi
Daca te intreseaza trimite-mi un mesaj privat si iti dau un ghid gratuit despre blogging...

| sangeretec explică (pentru TuguiMihai1):

Shucu.shucu e adresa mea de mesenger

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru sangeretec):

Ti-am trimis eu mesaj privat
Nu folosesc yahoo meseiger dar am skype

| AdrianoB a răspuns:

Da, sunt multe modalitati. Sunt unele foarte usoare precum aceasta http://bit.ly/WoVKLq (este sigura, eu am facut destui bani aici, dar nu iti garantez nimic, daca esti interesat si vrei sa inveti mai mult despre asta, da PM cu adresa de email sa te contactez pentru ca nu pot pe TPU deoarece am cont nou si nu pot trmite PM-uri inca) si mai sunt variantele cu blogging, cu site-uri, din care poti face bani grei si sunt sigure, si poti face crea o adevarata afacere din asta. Asta e si scopul meu, dar despre asta nu putem vorbi aici pentru ca ar trebui cam 100 de pagini. Tocmai dezvolt un site in acest sens in care voi scrie foarte multe despre asta, daca te intereseaza, da PM cu email-ul s te voi contacta cand dau drumu la site (in curand).
Bafta si succes!
PS: NU FAC SPAM.

| Vladone80 a răspuns:

Cauta o idee pe site-ul Enciclopedia Afacerilor!

| claudia74 a răspuns:

Da, si chiar mai mult. Intra pe www.munca-acasa.ws si afli totul

| lopaca97 a răspuns:

Point to shop sau referate.ro

| sangeretec explică:

Poate imi dai niste detalii despre ce trebuie sa fac acolo primul pas daca tot m-ai invitat in asta :-)