| qwerttt a întrebat:

Salutare wave Vreau sa imi fac o comunitate si pentru asta am nevoie de echipaj.

Toti cei care se pricep la urmatoarele lasat aici id de mess:

2 Oameni priceputi la Scripturi Php (Sa stiti sa modificati un script).
2 Creatori de Mape Cs (Sa stiti sa faceti o mapa gen Deathrun_Bhopz).
2 Oameni priceputi in Visual Basic C++ (Sa stiti sa faceti un executabil sau un. DLL).
2 oameni priceputi la Photosiop (Sa stiti sa faceti bannere & gifuri frumoase)
2 Oameni priceputi la Sony Vegas (Sa stiti sa faceti Videoclipuri cu efecte frumoase).
Moderatori (Sa stiti sa moderati forumul cum trebuie).
3 Oameni priceputi in world of warcraft (Vreau sa stiti sa faceti macrouri cum sa aseze talentele, zonele de level, addonuri pentru World of warcraft Lich King & Cataclysm).
3 Oameni priceputi in Counter - strike 1.6 (Vreau sa stiti sa faceti config-uri si trucuri cs).

Si cam atat pe moment dupa ce strang echipa cumpar domeniul + host si ne punem pe treaba, de reclama o sa ma ocup eu pentru ca vreau sa avem useri mai rapid.

Nu Vreau copii Neseriosi! ma ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Si se plateste?

| Ionait a răspuns:

Lasa un ID si vorbim in legatura cu WoW, moderatori, php si C++ in ordinea asta.

| Y3aaHH a răspuns:

2 oameni priceputi in world of warcraft aici, eu cu un prieten(lasa id-ul tau pe privat si vorbim) happy peste 4 ani experienta happy

| LyIoNn a răspuns:

Http://perfect-games.forummo.com/

Un forum Super-Tare!

| qwerttt explică:

Done, Vorbim pe mess.
Next.

| qwerttt explică:

Acum la inceput nu am din ce sa va platesc. investesc in comunitate... mai tarziu vedem...

| qwerttt explică:

Tiam trimis prin PM