| qwerttt a întrebat:

Salutare wave Vreau sa imi fac o comunitate si pentru asta am nevoie de echipaj.

Toti cei care se pricep la urmatoarele lasati aici id de mess:

2 Oameni priceputi la Scripturi Php (Sa stiti sa modificati un script).

2 Creatori de Mape Cs (Sa stiti sa faceti o mapa gen Deathrun_Bhopz).

2 Oameni priceputi in Visual Basic C++ (Sa stiti sa faceti un executabil sau un. DLL).

2 oameni priceputi la Photosiop (Sa stiti sa faceti bannere & gifuri frumoase)

2 Oameni priceputi la Sony Vegas (Sa stiti sa faceti Videoclipuri cu efecte frumoase).

Moderatori (Sa stiti sa moderati forumul cum trebuie).

3 Oameni priceputi in world of warcraft (Vreau sa stiti sa faceti macrouri cum sa aseze talentele, zonele de level, addonuri pentru World of warcraft Lich King & Cataclysm).

3 Oameni priceputi in Counter - strike 1.6 (Vreau sa stiti sa faceti config-uri si trucuri cs).

Si cam atat pe moment dupa ce strang echipa cumpar domeniul + host si ne punem pe treaba, de reclama o sa ma ocup eu pentru ca vreau sa avem useri mai rapid.

Nu Vreau copii Neseriosi! ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Dey_3108 a răspuns:

Salut! iti pot oferi forum+spatiu+redirecte pe care il poti administra in comunitatea mea . Detinem domeniu+host. http://www.cs-fanatics.com/forum sau ym: andr3y.vip89

| DJ97 a răspuns:

Eu sunt expert in Vegas pro 9 si 10