| Dumitrescu_Marius_1995 a întrebat:

Salutare!
M-am hotarat sa fac si eu ceva,sa nu mai depind de banii parintilor. Vreau sa imi castig singur banii, desi am doar 15 ani.
Ma puteti ajuta cu ceva de lucru, de preferat la domiciliu?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poți să împarți pliante.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Poti incerca prin traduceri daca cunosti o limba straina sau mai multe. si locul acela de munca il vei avea multi ani daca vei dori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paid to click

| Robi1444 a răspuns:

Baga la pariuri sportive. laughing gen CSGO de exemplu.

| Dumitrescu_Marius_1995 explică (pentru Robi1444):

Nu sunt genu' ala de om

| Robi1444 a răspuns (pentru Dumitrescu_Marius_1995):

Sa stii ca poti sa faci bani foarte frumosi.

| Dumitrescu_Marius_1995 explică (pentru Robi1444):

Prefer sa castig banii prin munca
Merci de idee!

| derEinzelgängerWolf a răspuns:

Daca esti talentat la desen poti sa incerci pe 99designs, faci tot felul de lucrari in Photoshop sau ce vrei si poate iti sunt alese de posibil clienti!
Alta modalitate nu stiu.Cred ca cel mai bine te concentrezi pe scoala si o sa vina bani mai incolo!
Bafta!