| vladutzzelul1997 a întrebat:

Salutare, ma numesc VLAD si am 21 de ani.As avea nevoie urgent de tot, de un loc de munca in Bacau dar culmea e ca nicaieri nu gasesc, cu cazare...Tin sa spun ca nu imi este frica absolut de niciun fel de munca pentru stiu ce e aia munca bruta si munca mai relaxanta. Vin acus sarbatorile de iarna ceea ce nu prea ma intereseaza DAR prietena mea sta in Bacau si as vrea tare mult sa fiu acolo langa ea.Eu locuiesc in Iasi neavand momentan disponibilitatea de a plati in avans o chirie fiind ca am lucrat 2 ani de zile fara contract de munca si inteleg, ca totusi este greu sa-mi gasesc sau imposibil mai ales si fara carnet de conducere dar totusi daca cineva stie ceva. Rog seriozitate, stiu ca acest site nu este specializat in locuri de munca dar eu intreb asa in mare )).

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu exista munca cu cazare asigurata.
Cazarea este problema ta!
Cauta-ti cazare sau muta-te cu iubita ta, macar pana iti permiti sa-ti inchiriezi ceva singur si ia-ti un job.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca iti este asa de greu sa gasesti un loc de munca de ce ai pleca dintr un oras mare precum Iasul?

| SilentRain a răspuns:

Salut Vald ar trebui sa cauti pe Olx sau roag-o pe prietena ta sa caute prin ziare
Stiu o confectia care face angajri (in bacau )

https://www.ejobs.ro/......ta/1113417