| starsall82 a întrebat:

Salutare. Numele meu este Neagu Daniel, am 19 ani, tocmai am terminat liceul, am un aspect placut, corp atletic, etc. Profilul meu la liceu a fost "Turism si alimentatie publica", si mi-as dori sa caut un loc de munca intr-un restaurant, ca picol sau ospatar in Bucuresti... Daca cunoasteti pe cineva, sau numar de telefon care are nevoie de personal, v-as multumi enorm.

1 răspuns:
| costy18 a răspuns:

Fa ti cont pe ejobs.ro si cauta acolo. poti trimite si cv si ei te suna...doar tu sa stii sa faci ceva ca diplome are toata lumea