| anonim_4396 a întrebat:

Salutare știe cineva dacă se pot scoate 50.000 lei într-o zi de pe contul bancar la ghișeul băncii? ca știu ca la ATM nu se poate

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se pot scoate dar, de regula, trebuie sa anunti cu 2-3 zile inainte de data scoaterii, pentru ca banca sa se alimenteze cu o suma mai mare.

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Se anunta banca cu 2 zile inainte. Fii atent, pentru ca in unele localitati sunt unii de la banca in relatie cu interlopii, sunt multi oameni carora li s-au luat valizele pe strada, sau.din casa, desi n-au anuntat pe nimeni ca scot bani.

| Holiday a răspuns:

Se poate. Trebuie sa anunti cu o zi inainte ca sa iti ia comision de retragere mai mic.

| mgtow a răspuns:

Trebuie sa se poata

| mihai69 a răspuns:

Teoretic ar trebui să se poată inclusiv de la ATM, cu condiția să setezi corespunzător limitele cardului.