| DynamicBoy a întrebat:

Salutare TPU, am descoperit un super site infintat in anul 2007 si condus de Lee Overy. adresa site-ului este http://gifts.kudosnetwork.co.uk/114099. Cum functioneaza?
E foarte simplu: te inregistrezi, completezi o oferta este o oferta gratuita numita Homestead dar necesita un card valid, NU accepta ING, nu conteaza daca sunt bani sau nu pe acel card pentru ca aveti 30 de zile gratis dupa aceea inchidezi contul si ramaneti validati pe kudosnetwork; apoi strangeti prieteni si primiti 20 euro pentru fiecare prieten care se inregistreaza si completeaza oferta. ATENTIE! SITE-UL ESTE REAL! eu personal am scos ~300 euro de pe acest site. Daca vreti sa va inscrieti va stau la dispozitie! :D

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Get lost!