| AmValoareSiMaJocKappa a întrebat:

Am si eu o intrebare la care vreau un raspuns concret :
Cum poti face bani online / offline rapid?
(Nu ma intereseaza part time job-uri, sa vand lucruri, sau alte lucruri asemanatoare)
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pariuri sportive, dar trebuie sa iti permiti sa risti putini si sa te prinzi cum sunt, ca atlfel nu faci nimic.

| flixbuster a răspuns:

Cei ce stiu raspunsul la aceasta intrebare nu o ard pe TPUwinking Ghici, ce fac in schimb? Bani!

Bula
| Bula a răspuns:

Magazin online.
Poti vinde orice, numai sa-ti gasesti cumparatorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online investesti in promovari de la google/Instagram Dar prima datã iti faci brandul

| Violleta2022 a răspuns:

Am un raspuns clar si sigur pentru tine: online, fara munca serioasa de programare, NU poti sa castigi online.
Cat priveste munca reala, se fac banii foarte buni la munca necalificata: sapat santuri, constructii, gradini, sere samd.