| KaPy2 a întrebat:

Ce salariu are un mecanic care lucrează într-un service?

Răspuns Câştigător
| spidy a răspuns:

Depinde cum te intelegi cu patronul, pe langa salariul minim pe economie poti sa castigi 30-40% din fiecare lucrare pe care o faci...asa am eu un amic care din fiecare lucrare castiga 40% + 700 lei salariul minim, in total pe luna castiga si 2500-3000 lei dar munceste de-i sar capacele...

3 răspunsuri:
| horia9001 a răspuns:

In general 7 milioane pe luna, uneori chiar 10; d depinde de cum lucreaza mecanicul

| sollo2 a răspuns:

Depinde de service-ul la care e angajat...de la 7 mil pana pe la vreo 20

| DeKoniec a răspuns:

Intre 10 mil si 18 mil