| Razvi98 a întrebat:

Salutare TPU.
Oare ma ajuta și pe mine cineva sa fac bani oline ca tot am văzut ca se postează pe net și îmi e frica sa dau datele pe orice rețele?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ca vanzator de haine de piele nu te face nimic expert in munca online, dimpotriva.
Ia-ti un job de vanzator la altcineva, pana strangi bani si cand ai strans suficienti bani, cumperi haini de piele si le revinzi online.
Dar daca pui casa gaj, poti lua imprumut bancar si vei avea lichiditati sa cumperi ce vrei sis a vinzi cat vrei.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde in ce esti tu expert!
Ce calificari si experienta ai?
In ce domeniu excelezi profesional?
(ca sa stim ce sa-ti recomandam).

| Razvi98 explică (pentru Violleta2022):

Ok sunt vânzător de haine de piele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Razvi98):

Ca vanzator de haine de piele nu te face nimic expert in munca online, dimpotriva.
Ia-ti un job de vanzator la altcineva, pana strangi bani si cand ai strans suficienti bani, cumperi haini de piele si le revinzi online.
Dar daca pui casa gaj, poti lua imprumut bancar si vei avea lichiditati sa cumperi ce vrei sis a vinzi cat vrei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Razvi98 explică (pentru suntserios):

Cel mai bine stiu sa vand... (Sunt vânzător de haine de piele)

| NunuNini a răspuns:

Poate vrei SA DAI bani on-line, nu sa-i faci.
Daca te pricepeai la ceva ce se poate face legal, nu intrebai aici. Restul sunt inselatorii.

| Allinuttttt a răspuns:

Https://r.honeygain.me/ALLIA7F644 aici e cel mai simplu de facut bani nu trebuie decat sa iti faci cont si primesti 5 e