| Rudibartic a întrebat:

Salutare TPU
Poate plati cineva taxele si impozitele pentru mine? De ex eu nu prea am timp, calatoresc mai mereu si nu am nici chef sa imi bat capul cu asta, exista cineva specializat pe care il pot angaja in astfel de chestii care poate sa imi calculeze taxele si sa le si plateasca? Multumesc frumos

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, se numește contabil.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista, se numesc CONTABILI si ii gasesti in companiile de contabilitate din orasul tau.

| MihaitzaItza a răspuns:

Pai banuiesc ca ai o firma de ai asa mari probleme cu taxele si impozitele, ca o persoana fizica nu are aceste dileme. Caz in care iti iei un contabil, pe care oricum ar trebui sa il ai daca e vorba de un srl

| mihai69 a răspuns:

Se pot plăti online de ani buni.

| Cipi1212 a răspuns:

Îți poate plăti cine vrei tu.