| DozzeDEPEfacebook a întrebat:

Stie cineva daca firma ThePhone este serioasa? Sau stie cineva daca are reputatie proasta? Dau funda. acu sa nu inventati!

3 răspunsuri:
| ץtгє๓3๒гєคк๔คภςє a răspuns:

ThePhone...hmmm...am mai cumparat telefoane de la ei si nu m-au dezamagit niciodata.

Funda?

| ColorWorldFantezi a răspuns:

Are Tata telefon de acolo si de 3 ani in coace inca il mai are deci.ar putea fi buna firma.

| alexandru990 a răspuns:

Neseriozitate/neprofesionalism

Imi pare rau ca mi-am pierdut timpul ducandu-ma pana la magazinul lor.Seara am discutat cu cineva...de pe idul de messenger de pe siteul lor.Am fost asigurat ca telefonul este sigilat (de catre persoana cu care discutam).Am cerut sa pot sa vin sa il ridic pana in ora 11 nu s-a putut, am inteles si m-am dus cand a sosist telefonul la magazin.Acolo un pusti cam plictisit imi spune \"stiti a venit cineva acum o ora sa vada telefonul si a trebuit sa il desigilez\"i-am zis ca eu vreau unul sigilat mi-a zis ca mai trebuie sa astept pana a doua zi, i-am zis ca nu pot si ca in ziua respectiva imi trebuia telefonul.a zis ca o sa ma contacteze el. Dupa 5 ore l-am sunat eu sa il intreb daca pot venii sa iau telefonul sigilat.Imi raspunde ca nu, pentru ca era ultima bucata, i-am spus ca atunci vreau pe alb dar sa fie sigilat(pe site scria ca e in stoc).a zis ca nici acela nu m-ai este in stoc si ca daca vreau doar nesigilat are. in concluzie am ramas cu un gust amar pentru ca a trebuit sa bat jumatate de Bucuresti si ca mi-am pierdut timpul aiurea. Sper ca v-am fost de folos cu aventura mea neplacuta. Evitati acest magazin sau sper sa nu aveti norocul meu