| Andrei_Sinca_1992 a întrebat:

Vreau să plec in Anglia la muncă la un depozit, la un prieten si trebuie sa dau un interviu in engleza. Ajutati-ma va rog. Vreau sa găsesc cumva o simulare de interviu cu angajatorul englez să învăț, sa exersez puțin. Ce întrebări și ce răspunsuri pun cei de acolo. Astept răspunsurile voastre.Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa inveti engleza, o sa te ajute sa te descurci la interviu.

| blAster85 a răspuns:

Prietenul tau nu te poate ajuta? vezi poate gasesti ceva pe youtube ca aici nu cred sa gasesti.