| raparta a întrebat:

Salutare,

Trebuie sa aduc in Bucuresti dintr-un depozit din Germania 4 colete care cantaresc in total 100 KG. Prin ce firma/posta imi recomandati sa aduc aceste produse. Daca cineva stie si a facut acest lucru cu un cost mic il rog sa-mi spuna.
Toata actiune o fac pe numele meu nu pe vreo firma.

Merci,

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Atlassibul stiu ca face si transport de genul asta, in sistem de curierat rapid, la un moment chiar le luau si aduceau la domiciliu pentru o taxa supliementara dar acum nu stiu daca mai fac asa ceva, cred ca trebuie puse si luate coletele de la ei. tarifele sunt bune, multa lume care se muta isi transporta cu ei bagaje gen haine si chestii mai mici (adica nu mobila), numai sa aiba oficiu in localitatea care te intereseaza pe tine. trebuie sa fie deschise coletele la ei, adica sa vada ce e in colete, sa stie ce transporta. informatii mai multe poti gasi aici (orase, tarife, numere de telefon etc) http://www.atlassib.ro/csp/webatlass/index.csp