| Mariusica369 a întrebat:

Salutare tuturor. Imi puteti spune si mie cum sa extrag banii dintr-un PTC? Deci am cont paypall precum si un card BCR Junior. As vrea sa stiu exact pasii (adica pas cu pas) prin care transfer banii din PTC in contul de paypall iar apoi in acest card BCR Junior. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| radduu18 a răspuns:

Depinde de site-ul pe care faci ptc! cel mai bun mi se pare neobux. acolo banii pot fi extrasi la 2 dolari! Thx

| Mariusica369 explică:

Shotbux este site-ul pe care am facut banii! Dar eu vreau sa stiu exact fiecare etapa pe care trebuie sa o parcurg pentru a extrage banii ( sa zicem ca sunt suficienti pentru extragere)