| dacianu a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa cumpar un ha teren, si sa fac o livada de meri. Cine poate sa imi dea cateva sfaturi, pareri in legatura cu cea ce vreau sa fac? Credeti ca o sa mearga afacerea?

2 răspunsuri:
| barbrastreisand a răspuns:

Agricultura e viitorul Romaniei, daca nu chiar al lumii. Se va intra intr-o criza alimentara si agricultorii vor deveni cei mai bine cotati afaceristi. Deci, dupa parerea mea, daca ai bani, da-i inainte si succes!

| VadTot a răspuns:

Pai Sincer sa fiu eu nu as face asa ceva.din mai multe motive...s au doar dintr un singur motiv si anume...Tu ai vazut ca merele straine au invadat Romania.asa ca sfatul meu este sa te mai gadesti.am vazut anul trecut parca.mere foarte multe care nici nu mai erau culese pentru ca .intelegi.asa ca incearca pe altceva.sa faci merele nu cred ca mai este o afacere buna.era acum cinci zece ani dar acum nu cred! auzi da i pe google si scrie asa. idei de afaceri si dai Clik,, Succes!