| Ktc_Andrei_1997 a întrebat:

Salutări!
Lucrez în străinătate (Italia), salariul este "băgat" direct în contul bancar BT (Banca Transilvania)...
Întrebarea mea este: Pot face împrumut într-o bancă din România? De ce documente am nevoie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti obtine credit, mai ales de la Banca Transilvania, fiindca acolo iti intra salariul si pot sa-ti retina rata de credit. Ai nevoie de cartea de identitate, adeverinta de la locul de munca si, in functie de imprumut, garantarea imprumutului. Afli exact de ce ai nevoie mergand la o unitate a bancii.