| Claudiuhm7 a întrebat:

Salutări.
M-am împrumutat la cineva 500 lei, cum pot sa-i dau înapoi? Bani eu nu mai am niciun leu nici pentru mine.
Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti iei de munca!
Este o cerinta imensa de zilieri la gradinile si serele de legume, fructe si zarzavaturi, putand castiga bani foarte buni pe munca cinstita, putand totodata sa-ti dai si imprumutul inapoi si sa mai strangi ceva banuti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi la munca așa cum face toată lumea care are nevoie de bani

| DnIon a răspuns:

Apucate de facut bani online? glumesc. Cautati ceva de munca si o sati rezolvi problema.