| anonim_4396 a întrebat:

Salutări TPU!

O fi greu să fii pizzar(cel care face pizza)?

As vrea să mă angajez doar că nu am experiență.

Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Depinde de locul de munca, daca au acolo aparaturi de facut pizza, e relativ usor, dar daca trebuie sa o faci manual, e un pic mai greu, pentru inceput ti-as recomanda sa te bagi ajutor de pizzar, iar dupa pizzar.

| sierra1 a răspuns:

Până să ajungi să faci pizza, te pune șefu să mături și să speli pe jos, măcar un an. Apoi dacă pizzer-ul titular se îmbolnăvește și faci treabă mai bună ca el, te lansezi. Altfel - cam trista perspectiva

| kar1GaNNN a răspuns:

Dacă îți place să muncești nimic nu e greu.