| Dana_Ardelean_1995 a întrebat:

Se merita sa devi reprezentat AVON?
-cat castigi?
-cum sa ai vanzari?

2 răspunsuri:
| Buresbista123 a răspuns:

Verbul 'a merita' nu este reflexiv, prin urmare este incorect sa spui 'se merita sa', varianta corecta fiind 'merita sa'

| Antonia_Cosmina_1994 a răspuns:

Buna, Numele meu este Antonie Claudia, fac parte din echipa Avon de foarte mult timp si sunt destul de multumita pana acum. Adauga-ma pe facebook https://www.facebook.com/claudiacosmina.antonie si o sa iti dau doate detaliile necesare despre reduceri, produse cadou, si cum poti castiga bani cu Avon. :*