| andreimures97 a întrebat:

Se merita sa faci cursuri de IT? Reusesti sa ti gasesti un loc de munca relativ usor si cat de cat bine platit?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Locul de munca il gasesti in functie de cat de bun esti, nu de cursurile pe care le ai urmat, ca programarea o poti invata si singur

| flixbuster a răspuns:

Depinde de curs, de pasiunea ta si de orasul in care vrei sa gasesti de munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se merita sa faci, mai intai, cursuri de limba romana. Ca sa nu mori nealfabet. Auzi, "se_merita"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pasionat de acest domeniu si priceput, da merita sa faci niste cursuri IT.