| mar1aajjj a întrebat:

Se merita sa te duci la o facultate de arhitectura si sa devii arhitect? Cam cat se castiga, si cat de greu este? Pareri. Multumesc!

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Se merita. facultatea este foarte grea.se castiga foarte bine, daca esti un arhitect bun.

| DarkTemptation a răspuns:

Se cauta arhitecti, sa stii. prima data, si eu vroiam sa devin arhitect, da profesoara mea de biologie mi-a luminat intr-un fel mintea, iar acum as vrea sa devin medic. cred ca un medic castiga mai bine decat un arhitect. eu iti spun sa te faci ceea ce te atrage mai mult, deoarece trebuie sa faci ceva cu placere, nu din obligatiebig grin

| TanyaBeSt a răspuns:

Sincer cred ca se merita sa mergi, daca iti place ceea ce faci poti fii cel mai bun/buna si devenind cel mai bun/buna poti castiga excelent