| stefan1998_5137 a întrebat:

Se poate castiga bani daca ai o pagina de facebook si strangi like-uri? Va rog frumos sa ma ajutati cu mai multe detalii.

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu se pot castiga bani din asa ceva.

| BiuL a răspuns:

Da. Dar nu direct de la Facebook de exemplu ci de la diferite firme care doresc sa iti faca reclama pe pegina ta, insa trebuie sa ai multe likeuri, sute de mii gen.

| costan a răspuns:

Poti sa faci bani cu facebook daca folosesti o noua aplicatie, vezi aici despre ce este vorba: http://bit.ly/1ekBXWb

| PreaTareღ a răspuns:

Nu, asa ceva nu am mai auzit.
Poti face bani numai vandad sau muncind de fapt si castigand pariuri,
Sper ca te-am lamurit,
Pe scurt: Nu.
Funda daca ti-a placut Ps'u big grin

| fany22 a răspuns:

Salut! daca vrei ceva serios, nu genul like-uri, sms-uri, etc...cel mai tare business iLA!
id.mess. fn22_2005.stima.

| DamaDePica a răspuns:

Nu se poate.Cred ca s-ar putea castiga bani doar daca ai face reclama la ceva ce ai vinde tu...haine,bratari etc.
Sper ca ti-am fost de ajutor.Bye kiss

| 2ciresi a răspuns:

Se poate face folosind pagina de fb...ppc, ppv, pps, ppd. Internet Marketing