| djhateme a întrebat:

Se poate face transfer de bani de pe un card Ing pe altul tot Ing, online? Multumesc

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Poti transfera bani de pe un card ING in orice cont, nu neaparat ING, prin online banking, cu conditia sa ii stii IBAN.
Daca nu ai activat online banking, doar de la o banca ING cu casierie (cauta pe site, majoritatea sunt office si nu lucreaza cu bani cash).
Bafta
P.S. sugerez sa activezi online banking, e doar 3 lei/luna

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai activat serviciul de online banking normal ca poti

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Daca ai activat serviciul online poti daca nu trebuie sa mergi la banca.Pa,pa