| seby1998 a întrebat:

Sl TPU,am tot cautat pe internet si nu am gasit cum sa fac bani, dau funda onului care imi poate spune o sursa sigura de venit cu bani putini

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Greu sau deloc se pot face bani pe net. Încearcă să faci ceva băniţi de sărbători cu colindul.

| stroedaniel13 a răspuns:

Daca te intereseaza subiectul legat de afacerile cu un fond mic de investitie atunci ar trebui sa citesti informatiile de aici:

www.afacericubaniputini.org

| costan a răspuns:

Sebi_2452 daca esti o persoana care se implica in tot ce face atunci iti pot recomanda acest site http://www.bani-net-azi.ro/ pe el vei gasi programe care aduc bani, sunt prezentate si dovezi de plata.

| Linguritza a răspuns:

Pai nu prea gasesti usor astfel de site-uri, si cele mai mult sunt falsuri. E bine sa te interesezi despre fiecare site peste care dai, cand iti promite o anumita suma de bani. De exemplu, este acel site sondaje.ro sau ceva de genu care este o ditamai facatura de site. Pur si simplu isi fac ei reclama, este o halababura. Doar ca tie nu iti iese nimic. Din cate stiu, persoane care au reusit sa scoata ceva sunt din jocurile acelea proeconomia sau marketglory. Dar dupa vreo 5 luni de jucate incontinuare, scot cam 100-200 euro pe luna. Cam asa! Dar asa cum a spus un alt coleg de pe TPU, angajeaza-te. Asa e cel mai bine, ca nici din aceste jocuri nu esti sigur ca poti scoate. Trebuie sa gandesti cum sa asezi tot ce se intampla in acele jocuri.

Succes!

| SlashDev4 a răspuns:

Angajeaza-te

| pysy94 a răspuns:

Eu sunt lidera unei structuri in FM GROUP Romania. Te pot ajuta sa castigi bani inscriindu-te in structura mea. www.parfumfm.ro este site pe care lucram, ai 40% comision la produse si nu avem target.