| paulpaul25 a întrebat:

Solutii pentru iesirea Romaniei din criza! Reale si fondate! Funda pentru cele mai multe si cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

Amenzile, de ex! Amenzile sa aiba un termen limita sa fie platite! Majoritatea se duc la financiar si, pot sta neplatite muuuuult timp! O alta iesire din criza este imbunatatirea productiei interne! Sa nu uitam ca, din anumite "interese", Romania importa o gramada de produse cand, le putem produce la noi! (ex carnea de pui, porc vita, gaze, flori, fructe)! Avem o bogatie fantastica, pe care nu vrem sa o folosim deoarece, jegurile care ne conduc, nu au interese politice si financiare! NU se vrea iesirea din criza!