| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce site sa fac ca nu am idei! Pot face ori ce site!

9 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Fă-mi mie un site:p.

Baftă!

| fustiteTUTU a răspuns:

Un blog gratuit la www.blogspot.com si posteaza zilnic ceea ce stii tu sa faci cel mai bine. Si promoveaza-l pe facebook, twitter. Fa-ti prieteni, castiga followers si te poti inscrie la Google AdSense sa castigi din clickurile pe blogul tau.

| wowemy a răspuns:

Sall, fa ce site doresti! Cum ar fi de jocir, mt2, wow cata... poti de desen animate sau filme, e vrei! Fundita?big grin

| Doctoru_7315 a răspuns:

Salut. Zici ca stii face orice site. Interesant. Sunt si eu interesat de acest domeniu si as dori sa aflu mai multe. Ai fi dispus sa discutam? Ca eu unul m-am saturat de infumuratii care stiu sau se prefac ca stiu si nu discuta cu nimeni. Astept un raspuns. Mersi si scuze ca nu ti-am dat nicio idee dar poate imi vine pe parcurs si iti zic.

| KAPPACS a răspuns:

O comunitate de cswinking cu host cu totwinking

| OdDbAlL a răspuns:

Un sit de twiter happy

| ChitaristulApril97 a răspuns:

Fa un site cu bancuri...cu intamplari reale cu poze haioase sau cu retete culinare sau stiu eu... fa un blog! sau un fel de video shareing te descurci tongue Funda?