| LuminitaS a întrebat:

Spuneti-mi va rog cine a comandat dupa acest site http://asia-fashion-wholesale.com/ sau ceva in genul, dresslily etc. Imi este teama sa nu imi iau teapa. Eu comand doar dupa site-uri din Romania unde se plateste ramburs. A comandat cineva? Si daca da, cum e?

Răspuns Câştigător
| sweetstranger19 a răspuns:

Stiu site-ul si am auzit ca sunt seriosi dar comanda vine destul de greu pentru Romania(3-4 saptamani). Eu nu am comandat de la ei dar multe fete le fac reclama pe forumuri. happy