| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Stie cineva cam cat castiga un angajat la Winner sau Fortuna? si daca e ok? a fost cineva? multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce pozitie/functie detine la acele companii, ca salariile incep de la minimul pe economie, pentru angajatii de jos si poate urca la 5000 pentru directorul general.

Bineinteles ca este munca ok, ca doar nu te pune nimeni sa faci joburi periculoase acolo sau sex, ori alte lucruri interzise ori ilegale.

| Goete a răspuns:

Eu stiu doar ca e mare diferenta intre un angajat care are o functie directiva si unul care e ultima roata la caruta; tu ce vrei sa fii?