| dana82 a întrebat:

Stie cineva ce este isalary? A folosit cineva aceasta metoda de a face bani de acasa?
Sunt in concediu de crestrea copilului si vreau sa-mi ocup timpu liber cu ceva.
Multumesc

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mai bine citesti carti motivationale sau dezvoltare personala precum Secretul,Magia,Puterea,Inteligenta emotionala, Forta gandirii pozitive, seria Supa de pui pentru suflet, calatoria, poti sa-ti vindeci viata..etc.Le gasesti in magazine online, biblioteci si librarii.
Incepe cu Secretul.Te vor ajuta pe tine ca om si pentru sanatate, succes si rezolvarea problemelor relationale, emotionale, te vor dezvolta si vei afla lucruri uimitoare.E mult mai bine decat ce ai zis tu cu metoda aia.Succes

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa chestionare online
https://www.exprim.ro/

| sile44 a răspuns:

E teapa romaneasca te pun sa cumperi carte si garantat nu te ajuta de loc crede-ma ca stiu din propia experienta