| Tigrilă a întrebat:

Stie cineva cum ajungi pe vas de croaziera ca ospatar? bineinteles pornind de la spalatul punti munca grea etc, Am inteles ca trebuie sa urmezi o scoala in costanta de 3 luni, ma intereseza ce iti trebuie sa urmezi aceea scoala, eu am 17 ani in clasa a 11a, Asta e visul meu si nu o sa renunt la el ^_^

4 răspunsuri:
| hunterkill a răspuns:

In primul rand ai nevoie de scoala
in al doilea de o asigurare in caz ca se intampla ceva

| Tigrilă explică:

@hunter daca vroiam sa intreb de ce apa e uda te cautam,crezi ca nu stiam si eu ca iti trebuie scoala?,am intrebat ce iti trebuie gen : bac, facultate, master etc ca sa urmezi scoala ai in constanta

Cei ce nu cunosc sunt rugati sa bata tastele in alta categorie

| MoonLight a răspuns:

Trebuie sa faci curs de ospatari...nu crezi ca e logic ca ar trebui sa ai bacul dat? Totusi este un curs care iti ofera o posibilitate de angajare. Ar trebuii sa ai bacul...

| youmatter a răspuns:

Buna. Si eu vreau acelasi lucru. Daca se poate, as dori sa vorbim mai multe. Multumesc anticipat.