| Laura_5858 a întrebat:

Stie cineva cum este sa lucrezi la KFC (la casa)? Adica salariul, cate ore lucrezi pe zi etc.

3 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Dp parerea mea, cel mai bine ar fi sa te duci chiar acolo la KFC si sa intrebi.La Unirii de exemplu, dk stai in bucuresti, erau cateva pliante inauntru pe care trebuia sa le completezi dk vrei sa lucrezi la ei, iar apoi sa vbesti cu cineva de acolo sa-ti explice cum sta treaba.asadar te sfatuiesc sa intrebi acolo. te pup:* ori intra p siteul lor, ai incercat? poate scrie acolo www.kfc.ro

| Laura_5858 explică:

Da, stau in Bucuresti. Eram doar curioasa, nu vreau sa lucrez acolo sau ceva gen big grin

| mecmecmec a răspuns:

Da eu stiu am lucrat la Mc kfc kingB e naspa la inceput dar daca esti o persoana activa s-ar putea sa iti placa salariul la inceput e mic dar in cateva luni creste destul de mult si lucrezi cate ore vrei 4-6-8 bagi si suplimentar si cel mai tare e ca se fac avansari rapide safatul meu e sa incepi cu kingB au vanzare mai mica si se fac avansari dar castigul e mai mic dar e un start bun plus ca ai carte de munca si toate cele ma intelegi