| simina a întrebat:

Stie cineva despre cardurile Lyoness? E o smecherie mlm piramidala sau chiar functioneaza?

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

La nivel de inceput, nu astepta minuni, treaba e de durata.insa daca ai ales sa investesti o anumita suma si sa-ti faci cosuri de cumparaturi virtuale,in paralel cu noi inscrieri de persoane care la fel, sa investeasca destul in afacera asta, atunci ies banuti frumosi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi ca e o smecherie sa cumperi si sa primesti Bani inapoi la fiecare cumparatura, atunci e smecheria secolului.
Daca in schimb iti doresti sa inveti ce se intampla in Lyoness ai posibilitatea sa intrii pe www.lyoness.net.ro.
Incearca sa te convingi singura ce se intampla nu sa asculti impresia unuia sau altuia.
Seriozitatea afacerii este data in primul rand de seriozitatea partenerilor comerciali de unde noi facem cumparaturi.
Carrefour, OMV, DOMO, Praktiker, Lukoil, Petrom, Kika si alti 1.800 comercianti.
Incearca sa stii pentru tine ce inseamna LYONESS.
Iti doresc mult Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua. Sunt Florin Pasat si, din partea firmei Lyoness, va invit sa cunoasteti direct informatia despre Lyoness fie accesand www.lyoness.ro fie participand la una dintre prezentarile publice cu acces gratuit. Gasiti lista cu orasele in care se fac aceste prezentari pe http://www.lyoness.net/RO/events/list/19-1.aspx.
O zi excelenta!
Florin Pasat

| Bluef4 a răspuns:

Si eu am dar inca degeabahappy oricum nu ai nimic de pierdut:d incearcawinking

| paunady89 a răspuns:

Asa cum a spus este nevoie de implicare pentru a beneficia de toate avantajele si comisioanele lyoness. Daca mai ai vreo intrebare o astept pentru a-ti da raspunsul.Multumesc!