| maria2530 a întrebat:

Stie cineva mai multe despre S.C. CASTING MEDIA ADVERTISING SRL? Am incheiat un contract de reprezentare cu ei pe care doresc sa il reziliez. si sa imi recuperez banii dati. Mentionez ca nu am facut albumul si nici/o alta activitate. Date de contact:S.C. CASTING MEDIA ADVERTISING SRL, inmatriculata la Registrul Comertului sub nr. J37/73/01.03.2013, cod fiscal 31302980, cu sediul in Mun. Barlad, Str. Vasile Parvan, Nr. 80, Bl E8, Sc. A, Etaj 1, Ap. 5, Jud. Vaslui, reprezantata legal prin domnul Alexandru Grigoras, in calitate de administrator Punct de lucru: CASTING MEDIA ADVERTISING cu sediul in Bucuresti, Sector 5, Bulevardul Regina Elisabeta, Nr. 44, Sc A, Etaj 3, Ap. 35

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste cu atentie contractul si vezi posibilitatile de reziliere apoi incearca o rezolvare amiabila. Daca nu reusesti asa nu-ti ramane decat actiunea in instanta, la Judecatoria sectorului 5.

| Catalina_Kt_1991 a răspuns:

Ai reusit sa-l reziliezi?