| catalyn96 a întrebat:

Stie cineva vreun loc de munca pentru minori am 17 ani si acum ca s-a terminat scoala vreau sa imi gasesc ceva de lucru fiindca stau acasa degeaba si ar fi bine veniti cativa banuti.Dau FUNDA.

2 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Mai bine nu, traiesteti copilaria, dar daca chiar vrei, duta la restaurante, curata pe jos sau imparte pliante la Vodafone

| sebySalut a răspuns:

Sal eu lucrez in domeniu afacerilor online si castig ceva daca vrei sa iti dau ceva sfaturi contacteaza-ma la id de mes business.seby@yahoo.ro