| vanzatoru a întrebat:

Stiti cumva joburi de vara acum in 2012 pentru copii de 14-15 ani?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar prin relatii daca esti minor, daca erai mare gaseai mai usor.

| unknownn a răspuns:

La 14-15 ani nu te angajeaza nimeni.

| razvangabriel96 a răspuns:

Te angajez eu la facut curatenie la porci, fara baza ofer 60 lei pe zi +mancare vrei?

| Reek54 a răspuns (pentru razvangabriel96):

De ce il iei la "misto"?, nu puteai pur si simplu sa te abtii sa raspunzi la aceasta intrebare?

| razvangabriel96 a răspuns (pentru Reek54):

Pai cine il ia la misto? vorbesc serioshappy

| Reek54 a răspuns (pentru razvangabriel96):

Cum sa-l angajezi tu daca ai doar 15 ani?

| razvangabriel96 a răspuns (pentru Reek54):

rolling on the floor 15 zici tu am 25 si vorbesc serios in privinta angajarii daca vrea sa imi zica happy

| Reek54 a răspuns (pentru razvangabriel96):

25?, ai 16 ani, prima data am spus ca ai 15 dupa nume, apoi am cercetat putin, si. ai 16 ani, nu inteleg de ce minti?, referitor si la angajare si la varsta.

| KamyGirl a răspuns:

Da,la Avon ai putea daca ai buletin, sa te faci reprezentant :*

| Reek54 a răspuns (pentru KamyGirl):

Parca de la 16 ani poti sa te faci reprezentant cu acordul parintilor.

| vanzatoru explică:

Ar trebui sa mentionez ca asi dori un job de impartit pliante, in Bucuresti, sector 5.