| printmaster a întrebat:

Stiti pe cineva care ar vrea sa dea la schimb o imprimanta mai profesionala alb-negru pe un Xerox DC12.
Am nevoie sa printez alb negru dar nu pentru birou ci in cantitate mai mare. Ca sa ai idee de tipul de afacere http://www.printuridigital.ro propriu zis un copycenter cu cev avolum de printare. Ma gandesc si sa o cumpar pur si simplu schimbul de imprimante e optional

1 răspuns:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi eu zic sa cumperi mai bine o imprimanta eu am HP si se aude ca sunt cele mai bune poti sa le folosesti si color dar daca vrei numai alb-negru este foarte buna