| remus a întrebat:

Stiti pe cineva care lucreaza cu vipere cu corn in libertate s-au este interesat de subiect?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa lucrezi cu ele daca sunt in libertate? Te muti in zona Herculanelor si le vizitezi in fiecare zi?

2 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Stiu doar ca veninul de vipera este mai scump decat aurul si ca orice greseala se plateste cu viata care este mult mai de pret.

| remus explică:

Cunosc o zona unde sint vipere cu corn din abundenta, poate este interesat cvineva?