Întrebare recomandată | andreeav22 a întrebat:

Stiti primii pasi care trebuie facuti pentru a reusi sa iau bani europeni pentru o afacere? la ce institutii trebuie sa ajung? Iasi

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si dacă nu merge afacerea de unde îi dai inapoi?

| Janek21 a răspuns:

"Banii europeni" se dau prin diferite institutii. Depinde de scopul pentru care se dau se va putea determina si institutia de stat la care trebuie sa ajungi. Cel mai corect este sa intrebi la Unitatea Administrativ Teritoriala de care aparti, ca sa te indrume cat mai corect posibil.

| AlexMarian93 a răspuns:

Contacteaza-ma si iti voi trimite documentele necesare prin mail. Tot ce e nevoie sa faci e sa citesti, sa te documentezi si sa respecti ordinea actiunilor. E foarte bine explicat totul ...pas cu pas.

| andreeav22 explică (pentru AlexMarian93):

Buna, mersi pentru raspuns, mail ul meu este: c00l_deya@yahoo.com, tu ai facut paba acum aceste demersuri?

| AlexMarian93 a răspuns (pentru andreeav22):

Ai gasit folositoare documentele atasate in mail? happy