| PhoenixShadow a întrebat:

Stiti vreun PTC(paid to click) site care plateste cel putin 0.1 per ad vizitat?

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Nou! sti ceva engleza? se poate castiga bani gratis din completare de bilete zilnic la o loterie online. Vezi aici despre ce este vorba: http://cm25.gllotto.com

| sebySalut a răspuns:

Sal men pierzi vremea cu ptc! uite aici ceva mai serios din care poti castiga

Salut iti propun un business de succes si cu rezultate mari!

Câteva cuvinte despre noi

AdsProfitReward este o companie globală a înregistrat internaționale gestionate de o echipa de marketing internaționale, cu peste 50 de ani de experiență dovedită.

Ei au venit împreună cu dreptul inimii, mentalitate și de afaceri cunoștințe pentru a construi o comunitate la nivel mondial în industria de cota de profit.
Întrucât industria cota de profit trezește, este intenția noastră sinceră de a construi un program durabil, pe termen lung pentru marketing la nivel global. Fluxurile noastre de venituri sunt generate de numeroase programe interesante, care sunt atât de profitabile și de succes. Vom continua absolut ajuta pe alții atinge atât libertatea personală și independență financiară.

În Proiect sunt 4 statusuri:

Bronz 5$ lunar bonus 100 points

Silver 10$ lunar bonus 110 points

Gold 50$ lunar bonus 150 points

Diamond 100$ lunar bonus 200 points

Dupa inregistrare in functie de ce pachet achizitonam ne primim bani inapoi dar in puncte si dupa 60 de zile putem sa ii scoatem bronz 5$ 100 points silver 10$ 110 points gold 50$ 150 points si diamond 100$ 200 points!
Noi dacă aducem o persoana nouă în afacere în funcţie de ce abonament îşi achiziţionează noi primim o plată adică dacă el îi silver primim 2$ daca îi golden primim 10$ şi daca îi diamond primim 20 $! in fiecare lună vei primi acesti bani cand vor plăti abonamentu!
Mai jos sunt persoanele care le baga oameni tai! si de la ei vei primi un venit dar mai mic!
Depinde şi ce abonament avem noi pentru!
Daca suntem Silver luăm de la toţi lunar indiferent ce sunt silver gold diamond 0.25$
Daca suntem Gold luăm de la silver 0.35$ gold 1$ si diamond 1$
Daca suntem Diamond luăm de la silver 0.40$ gold 1, 5$ si diamond 3, 5$

Plus ca o să luăm comisioane de la ei!
In 60 de zile punctele se fac vip si dupa aceea le putem face in dolari sau putem reinvesti pentru a avea venituri mai marei!
1points=1 vip=1$

Putem castiga in acest business si fara ref

Link de inregistrare http://adsprofitreward.com/? 112oleole112

Pentru mai multe detalii contact business.seby@yahoo.ro

in acest business puteti castiga si fara ref bine daca aveti o balanta de vip medie!

| tania333 a răspuns:

Http://www.maildirect.ro/inregistrare/f49d6c930b0a3ecd0a7482a14dbd28bc

Aici este un site romanesc, f bun din punctul meu de vedere..citesti cateva mailuri,pe care cu totii oricum le primim din diverse conturi deschise, stiri, retete, noutati, de ex : Dmail, shop&smile, reginele.ro,superpanofi.ro..Plata este per mail vazut, mica dar sigura, doar ca atat timp cat oricum va petreceti timpul pe internet si va verificati mailurile personale ..acest site poate fi o varianta suplimentara. Cateva mailuri deschise ..nu e atat de greu, iar siteul este unul foarte serios.Vi-l recomand!

| PhoenixShadow explică (pentru tania333):

Se pot vira banii si pe PayPal?