| Balaj_Emanuela_1996 a întrebat:

Stiu ca nu este cel mai potrivit site, dar caut loc de munca in Baia Mare. Am 20 de ani.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Oricare si mai ales aplici la cat mai multe. Nici angajatorii nu stiu toti care e cel mai potrivit si pot accesa orice site. Nu stii de unde sare norocul. Uneori gasesti produsul cautat la un mic kiosc de mahala.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi pe olx, publi24 poti adauga si tu anunt, daca nu merge poti incerca si video chat ai nevoie de o camera video, microfon, net, pc si atat si vin banii foarte multi

| darrio2007 a răspuns:

Daca stiai ca nu e potrivit de ce ai mai postat aici? Poti urmari anunturile din ziarele locale din orasul tau.

| gabor1mihai a răspuns:

Buna tuturor, am gasit de curand un job pe internet si este 100% legal si adevarat, mi-au dat de curand un link pe youtube in care arata un interviu cu unu dintre creatorii site-ului si am gasit si pe internet persoane care spuneau ca au castigat bani din treaba asta, chiar unu a spus ca a scos 50 $ in 10 zile si chiar este 100% adevarat si NU este teapa, deci intrati pe site si sa facem bani impreuna, nu va spun mai multe ca toate le gasiti acolo :), acesta este link-ul de inscriere http://www.viespar.ro/? reff=3c4f63980f38d810d7a8998085d1267a, va multumesc pentru timpul acordat :)