| victorstefan37 a întrebat:

Sunt baiat, am nevoie de bani şi am 13 ani.Cum pot sa fac rost?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| rares1900_2606 a răspuns:

Cere la parinti
da nu asa "dati-mi bani"
roaga-i frumos si o sa iti deiehappy

| Edward_5267 a răspuns:

Salut. Te interesezi in sat la tine sau oras de un loc de munca macar o zi. nu te apuca de afaceru murdare sau de orice fel la virsta asta! Or trebui inca sa depinzi de parinti ai doar 13 ani. ai timp de la 18 ani inkolo sa ai bani tai. Simbata placuta. Salut.

| Minks a răspuns:

Du-te si prostitueaza-te.

| madalinnoroc1 a răspuns:

Pai pentru. inceput du gunoiul oamenilor ajuta-i cu orice si voila ai bani

| bianca a răspuns:

Poti devenii reprezentant avon se castiga destul de bine

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

in stanga ai datele mele de contact daca esti interesant

| victorstefan37 explică:

Bianca,chestia aia cu Avon nu e pentru fete?

| filip27 a răspuns:

Uite , eu nu iti pot promite mare si sarea , dar sa stii ca incet incet poti sa faci bani si cu asta ,intra pe www.filan.webgarden.ro , arunca o privire , sper sa gasehti ceva captivant care sa iti placa!PS. totul este real , eu fac asta deja de 2 ani si sincer , am scos ceva bani!Bafta

| victorstefan37 explică:

Filip27 poti sa-mi dai mai multe detalii te rog despre cum se face si din astea si sa-mi zici cam cat castigi si cand