| RandomJ a întrebat:

Sunt căutați în momentul actual în România vorbitori de limba ebraică sau japoneză? Știu că Japonia nu este într-o perioadă bună cu economia, dar vin în țară diverși oameni de afaceri, la fel și cu Israelul, doar că economia lor este în continuă creștere. Pe lângă răspunsul vostru, aș dori și niște păreri referitoare la subiect

1 răspuns:
| tonyc7 a răspuns:

Japonia inca sta foarte bine cu economia, mult mai bine ca Israelul. Diferenta mare intre cele doua, nu le putem compara.