| anonim_4396 a întrebat:

Sunt disperat, nu gasesc un loc de munca.Am familie nu stiu cum o sa le asigur traiul de maine.Am lucrat in constructii in afara ca mi-am prapadit mijlocul. Pot sa lucrez interioare, am permis de profesionist, si nu reusesc sa gasesc un servici, nu mai zic bun sau rau.Cine poate sa imi dea un pot i-as fi recunoscator.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| iKronstadt a răspuns:

Vio, uite cum stă treaba... Eu stau în Codlea, jud. Brașov. Deci, nu ai cum să faci naveta aici, poate doar să te muți.
O să-ți las în privat adresa mea de e-mail, de unde o să primești eventualele locuri de muncă, job-uri la care te poți încadra. OK?
P.P. O să caut pentru tine, în funcție de timpul disponibil. Baftă!

| viorellei1 a răspuns (pentru iKronstadt):

Va multumesc frumos pentru mesaju dumneavoastra.

| iKronstadt a răspuns (pentru viorellei1):

Voi face tot posibilul să duc mesajul tău pe site-ul ăsta! Într-un fel, sau altul, o vom rezolva.

12 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Sincer eu aş încerca AFILIEREA investiţie 0 profit MAXIM pe http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com sunt cele mai sigure, verificate şi serioase programe de afiliere online cu investiţie "0"! Acţionează chia acum e MULT prea SIMPLu şi extrem de EFICIENT! Sau şi aici http://www.pcmadd.com/#a454abcc la fel se face

| Catalin_Muntean_1992 a răspuns:

Daca ai carnet de profesionist de ce nu incerci sa te angajezi la o firma de transport marfa? Daca esti din judetul Arges incearca la COM DIVERS ( www.comdivers.ro ) sau la International Lazar Company ( www.intlazar.ro ). Probabil ca ai auzit de cele 2 firme, cred ca ar merita incercat. Au sediul la intrarea pe autostrada Pitesti-Bucuresti, sunt vis-a-vis una ce cealalta. Incearca sa mergi personal si sa duci un CV, face mult chestia asta. Succes.

| viorellei1 a răspuns (pentru Catalin_Muntean_1992):

Va multumesc de indrumare, dar am incercat si m-au dat inapoi din cauza ca nu am experienta.O sa mai incerc.

| VadTot a răspuns:

Incearca la o firma de taxi! Daca ai masina proprie poti face cu ea...

| VadTot a răspuns:

Pai nu este nevoie sa incepi afacerea ta.
doar te duci la o firma de taximetre unde pur si simplu angajeaza cu propria masina adica a ta. de unde spuneai ca esti? Si hai sa ti mai dau un sfat pai in primul rand trebuie sa te mai linistesti un pic si sa nu mai fi atit de disperat ok e usor ce spun eu dar cred ca cel mai bine este sa fi un pic mai optimist si sa incerci sa ti pui lucrurile in ordine si sa gandesti mai pozitiv~~~Si decit sa te plangi pe aici mai bine inceraca sa iei legatura cu toate cunostintele tale si apeleaza la eei la cei care ti sunt mai apropiati! ok?

| ateuNEGATIV a răspuns:

Cautati in continuare sunt web site urii de locurii de munca nu refuza nimic te cred e greu sasi gasesti ceva de lucru dar cu ambitie vei reusi incaerca orice mai ales pentru copii tai, sotia ta asa cu rugaciunii nu vei ajunge nici unde tu crezi ca pica ceva din cer?

| viorellei1 a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Va multumesc de sfat, si stiu cum e sa sa nu primesti nimic de agata, credetima.Problema e ca site-urile nu m-au ajutat in privinta asta pana in prezent.Va promit ca o sa caut in continuare, dar Argesu nu imi promite nimic.

| 1Mihai1 a răspuns:

Un sfat: Scrie pe google "Angajam soferi (judeţul dvs.) bascula..."
Sper sa găseşti ceva...mult noroc!

| viorellei1 a răspuns (pentru 1Mihai1):

Va multumesc pentru sfat.

| And4rr a răspuns:

Uite iti dau un fel de sfat si eu, intreaba pe un prieten de al tau care a fost afara din tara si daca merge in fiecare an du-te cu el daca poti si vei sta un timp dar vei castiga mult si bine.Mult succes in viata!