| alexrtfghuijkol a întrebat:

Sunt licean, vreau sa fac bani, imi puteti da idei facute chiar de voi poate am si bani (de ex. ce se vinde bine la scoala, pot sa cumpar apoi sa vind mai scump. dau funda celui mai ingenios raspuns

2 răspunsuri:
| AliceMaria1 a răspuns:

Am observat ca multe fete de la mine din scoala cumparau cosmetice de la altele care le luau probabil din magazin si le vindeau cu mult mai scump. Poti incerca si tu cu lucruri de baieti(habar nu am ce).happy

| Mihail2020 a răspuns:

Toti va întrebati daca se pot face bani pe internet, unii considera ca da iar
altii ca e imposibil!

De aceea vin sa va ajut si sa va spun DA ESTE POSIBIL!
Înarmati-va cu rabdare si la sfârsit culegeti roadele!
Imbinati utilul cu placutul intr-un joc de strategie gratuit in care profitul poate fi schimbat pe bani reali.

Inregistreaza-te gratuit:
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112